आइतबार , जेठ २१, २०८०

के मलिका महतले फिल्म खेल्नका लागि पललाई नै कुरेकी हुन् ?

मंग्सिर २३, २०७९ शुक्रबार 432

काठमाडौँ ।

चर्चित निर्माता तथा कलाकार केशव भट्राईको फिल्म ‘यात्रा’मा काम गरेपछि नायिका मलिका महत धेरैको रोजाइमा परिन् ।

उनलाई कैयौँ निर्माता निर्देशकहरुले अफर गरे । तर मलिकाले फिल्म ‘पानी फोटो’मात्रै रोजिन् । त्यसपछि उनले
नयाँ फिल्ममा काम गरेकी छैनन् ।

फाट्ट फुट्न मात्रामा म्यूजिक भिडियो खेल्दै आएकी उनले त्यो पनि निकै रोजेर मात्रै खेल्छिन् ।

म्यूजिक भिडियोकी रोमान्टिक मोडलले फिल्ममा काम गर्न किन समय लगाइरहेकी छिन् भन्ने प्रश्न उठ्नु स्वभाविक नै हो । मलिकालाई हामीले किन यतिविधि चुजी बनेको भन्ने प्रश्नमा उनले आँफुले काम गर्ने फिल्महरुको बल्ल सुरुवात हुन लागेको प्रतिक्रिया दिएकी छिन् ।

जसको अहिले कथा लेख्ने काम बल्ल हुन लागेको उनी बताउँछिन् । भन्छिन् सुरुवाती चरणमा रहेकाले पनि अहिले नै थाहा नभएको हो । केही समय पछि नै फिल्मको बारेमा जानकारी हुनेछ । मलिकाले आफूले धेरै फिल्ममा काम नगर्ने पनि स्पस्ट पारिन् ।रोमान्टिक मोडलको छवि बनाएपनि मलिकालाई लभस्टोरी फिल्ममा मज्जाले काम गर्न मन लागेको उनले बताइन्् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्