बुधबार , जेठ १७, २०८०

सुकुम्बासीबिरुद्ध सडकमा उत्रीए काठमाडौंबासी : बालेनलाई काम गर्न देउ नत्र जे पनि गर्छौ(भिडियो सहित)

मंग्सिर २१, २०७९ बुधबार 278

२० मंसिर, काठमाडौं ।

काठमाडौंको थापाथालीस्थित सुकुम्बासी बस्ती हटाउन माग गर्दै महानगरपालिका कार्यालय अगाडि प्रदर्शन भएको छ ।उपत्यकावासी व्यवस्थापन तथा सहयोग संघर्ष समितिले नक्कली सुकुम्बासीहरुले थापाथलीमा भूमि कब्जा गरेको भन्दै पहिचान गरेर कारबाही गर्न माग गरेको हो ।

समितिले महानगरका मेयर बालेन्द्र साह (बालेन) लाई ध्यानाकर्षण पत्र समेत बुझाएको छ । ‘कथित सुकुम्बासीको घर टहरा हटाई, राधाजनीको सौन्दर्यता,सुशान्ति र मैत्रीपूर्ण वातावरण सिर्जना गर्न एक इन्च पनि महानगर पछि नहटोस’ ध्यानाकर्षण पत्रमा भनिएको छ ।

समितिले सुकुम्बासी बस्तीमा दिउँसै घरेलु हतियारसहित नगर प्रहरी, महानगर प्रमुखलाई धम्कीदिनुले उपत्यकामा त्रास फैलिएको समेत बताएको छ ।सुकुम्बासीबिरुद्ध सडकमा उत्रीए काठमाडौंबासी : बालेनलाई काम गर्न देउ नत्र जे पनि गर्छौ(भिडियो सहित)
बाँकि हेर्नुस तलको भिडियोमा

प्रतिकृया दिनुहोस्