बिहिबार , जेठ २५, २०८०

ग्रहचक्रमा भयो ठूलो कायापलट, अबको एक महिना यी राशिलाई हुनेछ मोज नै मोज !

जेठ ८, २०८० सोमबार 1647

ग्रहहरूको राजकुमार बुध हिजो १६ मार्च बिहीबार देवगुरु बृहस्पतिको राशि मीन राशिमा प्रवेश गरेको छ। बृहस्पति ग्रह पहिले देखि मीन राशिमा विराजमान छ। यस्तो अवस्थामा मीन राशिमा बुध र बृहस्पतिको संयोग भएको छ। ज्योतिषशास्त्रमा बृहस्पति ग्रहलाई इज्जत, ऐश्वर्य, सुख र वैभव आदिको कारक मानिएको छ।

त्यस्तै बुध ग्रहलाई व्यापार र सञ्चार आदि को कारक मानिन्छ। ज्योतिषीहरूका अनुसार बुध र बृहस्पतिको संयोग धेरै राशिका लागि लाभदायक साबित हुनेछ। जान्नुहोस् ती भाग्यशाली राशिको बारेमा-

बुध यस राशिको ११ औँ घरमा गोचर गरेका छन् । यस घरमा देवगुरु बृहस्पति पहिल्यै विराजमान हुनुहुन्छ। यस्तो अवस्थामा वृष राशिको लागि मौद्रिक लाभको सम्भावना रहनेछ। बृहस्पति र बुधको संयोजनले अचानक आर्थिक लाभ दिन सक्छ। व्यापार र करियरमा लाभ हुनेछ। नोकरीमा पदोन्नतिको सम्भावना छ। शिक्षा क्षेत्रमा लाग्नेहरूका लागि समय राम्रो रहेको छ।

बुध र बृहस्पतिको संयोग मिथुन राशिका लागि धेरै शुभ रहनेछ। यस अवधिमा व्यापारीहरूले नाफा कमाउनेछन्। बैङ्किङ तथा मार्केटिङ क्षेत्रसँग सम्बन्धित व्यक्तिहरूले लाभ प्राप्त गर्नेछन्। सुख सुविधा बढ्नेछ। मान सम्मान बढ्नेछ। कार्यस्थलमा नयाँ जिम्मेवारी पाउन सकिनेछ। सहकर्मीको सहयोग मिल्नेछ।

बृहस्पति र बुधले कन्या राशिका मानिसहरूलाई आर्थिक पक्षमा लाभ दिनेछ। व्यवसायीले व्यापारमा गति लिन सक्नेछन्। नयाँ व्यक्तिहरूसँग भेटघाट हुनेछ, जसको साथमा रोकिएका कामहरू पूरा हुन सक्छ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ। जीवनसाथीको सहयोगमा केही काम गर्न सकिनेछ।

बुध र बृहस्पतिको संयोग धनु राशिका व्यक्तिहरूको जीवनमा शुभ परिणाम ल्याउनेछ। धनु राशिका व्यक्तिहरूले भौतिक सुख र धन प्राप्त गर्नेछन्। पारिवारिक जीवन सुखमय रहनेछ। यस समयमा घरजग्गामा लगानी गर्दा लाभ मिल्नेछ। व्यापारीहरूको आर्थिक अवस्था स्थिर रहनेछ। माताको सहयोग मिल्नेछ।

बुध गोचर मीन राशिमा भइरहेको छ। यस्तो अवस्थामा बुधको परिवर्तन यस राशिको लागि लाभदायक साबित हुनेछ। मीन राशिमा बृहस्पति पनि रहेको छ र यस राशिको स्वामी ग्रह हो। बृहस्पति र बुधको संयोगले मीन राशिका मानिसहरूको जीवनमा खुसी ल्याउनेछ। आर्थिक लाभ हुनेछ। कार्यस्थलमा नयाँ जिम्मेवारी पाउन सकिनेछ। यात्राको सम्भावना छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्