आइतबार , जेठ १४, २०८०

पूजासंग टाढा रहेका आकाश करुणाको प्रेममा

मंग्सिर १८, २०७९ आइतबार 361

काठमाडौं – पूजा शर्मासँगको प्रेम सम्बन्ध टुंगिएपछि अभिनेता आकाश श्रेष्ठ केही समय सिंगल रहेका थिए । अभिनेता आकाश श्रेष्ठ र ‘सयकडा दश’ डेब्यु अभिनेत्री करुणा श्रेष्ठ प्रेममा रहेको कुरा बाहिर आएको छ । अभिनेत्री पूजा शर्मासँग ब्रेकअप भएपछि केही समय सिंगल रहेका आकाश करुणाको प्रेममा रहेको खुल्न आएको छ ।

आकाश करुणा श्रेष्ठसँग अफेयरमा रहेको गसिप चलेपनि यी दुईले भने प्रेमलाई सार्वजनिक रुपमा स्वीकारेका छैनन् । एक म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गर्न आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा करुणाले आकाशसँगको अफेयरको हल्लालाई घुमाउरो ढंगले स्वीकारिन् । सोधिएको प्रश्नमा न त उनले अस्वीकार गरिन् न त स्वीकार नै । यसबारे सोधिएको प्रश्नमा उनी बोल्न मात्र चाहिनन् । यसबाट पनि उनीहरु प्रेममा रहेको प्रस्ट हुन्छ ।

उनले भनिन् सकेसम्म म आफ्नो पर्सनल लाइफलाई पर्सनल राख्न नै मन पराउँछु । म रिलेसनसिपमा छु कि सिंगल छु भन्ने कुरा मलाई डिस्क्लोज गर्न पनि मन लाग्दैन । आकाशसँग काम गर्दा पनि धेरै सिकेको छु । म यो टपिक्समा केही पनि बोल्न चाहन्नँ, ।

आकाशसँग काम गर्दा कम्फर्ट हुने करुणाको अनुभव छ । मिडियामा सम्बन्धलाई लिएर हल्ला चले पनि दुवै जनाले यसलाई प्राइभेट राख्ने प्रयास गरिरहेका छन् । आकाश त झनै प्रेम सम्बन्धका बारेमा खुल्नै चाँहादैनन् । हाँसेर नै टारिदिन्छन् । केही समय पहिले प्रकाश सुबेदी शोमा पुगेका आकाले पुजा शर्मा की करुण श्रेष्ठ भनेरे सोधेको प्रश्नमा करुणको नाम लिए पनि यी दुई प्रेममा रहेको बुझिएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्