शनिबार , जेठ २७, २०८०

यस्ता सपना देख्नुभयो भने बुझ्नुहोस् तपाईको जीवनमा अति अप्रिय घटना हुँदैछ !

बैसाख २१, २०८० बिहिबार 464

सपना शास्त्रका अनुसार हरेक सपनाको निश्चित अर्थ हुन्छ ।कतिपय सपना मानिसलाई याद रहन्छ भने केही सपना बिहान उठेपछि बिर्सिन्छन् ।आफ्नो सपना सम्झने मानिसहरू यसको अर्थ जान्न धेरै इच्छुक छन्।

सपना शास्त्रमा हरेक सपनालाई विस्तृत रूपमा व्याख्या गरिएको छ यी सपनाहरूले हामीलाई भविष्यमा हुने घटनाहरूको बारेमा जानकारी दिन्छ।यदि तपाईपनि बारम्बार छेपारोको सपना देख्नु हुन्छ भने यो अशुभ संकेत हुन सक्छ ।

भित्तामा झुण्डिएको छेपारो
यदि तपाइँ पर्खालमा अड्किएको छेपारोको सपना देख्नुहुन्छ जुन तपाइँलाई हान्ने वा टोक्ने प्रयास गर्दछ ? यसको मतलब तपाइँ सावधान रहनु आवश्यक छ। शत्रुको षड्यन्त्रको सिकार हुन सक्ने संकेत हो । यस्तो अवस्थामा, तपाईंले कुनै पनि कदम धेरै सावधानीपूर्वक लिनुपर्छ।

कीरा खाने छेपारो
सपनामा छेपारोले कीरा खाइरहेको देख्नु पनि राम्रो मानिदैन। यस प्रकारको सपनाले तपाईको जीवनमा ठूलो हानिको संकेत गर्दछ। तपाईं केही ठूलो आर्थिक समस्यामा पनि फस्न सक्नुहुन्छ। यस बाहेक सपनामा छेपारोको बच्चा देख्नुको अर्थ तपाईको काममा कुनै प्रकारको बाधा आउनेछ।

घर छेपारो
सपनामा घरमा छेपारो पसेको देख्नुको अर्थ तपाई कुनै ठूलो घरेलु समस्यामा फस्दै हुनुहुन्छ । सपनामा छेपारो मारेको देख्नु शुभ संकेत हो । यसको मतलब तपाईको सबै समस्याबाट मुक्ति मिल्नेछ।

प्रतिकृया दिनुहोस्