बुधबार , जेठ १७, २०८०

बाबुसँग बिहे गरेपछि भइन् गर्भवती, भन्छिन्- ‘बुवालाई पति बनाउनु उत्तम निर्णय’

चैत्र २९, २०७९ बुधबार 1680

एजेन्सी । ‘कति अनौठो छ सम्बन्धहरू यहाँ’, यी कुराहरू मनमा आउँछ जब मान्छेले सम्बन्धलाई यस्तो भ्रममा पार्छ कि मन पनि चक्कर लाग्न थाल्छ । तर मानिसहरु आफ्नो निर्णयलाई संसारको सबैभन्दा राम्रो निर्णय बताउन चुक्दैनन् ।

यस्तो एउटा केटीको कथा छ जसले आफ्नो बुबालाई पति बनाएर दुई सन्तानलाई जन्म दिइन् । आफ्नी आमासँग गरिएको यो धोकालाई उनी संसारकै उत्कृष्ट निर्णय भन्छिन् । र उनी आफ्नो बुबालाई पति बनाएर धेरै खुसी छिन् ।

लस भेगास निवासी क्रिस्टीले आफ्ना पितासँग विवाह गरेपछि आफूलाई भाग्यमानी बताएकी छिन् । वास्तवमा, उनको पति उनको आमाको पूर्व पति हुन् । तर अब उनको सौतेनी बुबा उनको पति बनेका छन्, जसको साथ उनको दुई बच्चाहरु छन् । सामाजिक सञ्जालमा उनको भनाइलाई लिएर ती महिला निकै ट्रोल भइरहेका छन् ।

महिलाले आफ्नो सौतेनी बुबासँग गरिन् विवाह
वास्तवमा क्रिस्टीसँग विवाह गर्ने व्यक्ति आमाको पूर्व पति थिए । अर्थात् उनको सौतेनी बुबा । उसलाई देख्ने बित्तिकै उनी उनको प्रेममा पागल भइन् । त्यसपछि दुवैले विवाह गरे र बाबु छोरीको सम्बन्धलाई श्रीमान्–श्रीमतीमा परिवर्तन गरे ।

हालै क्रिस्टी नामकी महिलाले आफ्नो जीवनको सबैभन्दा ठूलो निर्णय र शुभकामना सबैसँग सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरेपछि उनी निकै ट्रोल हुन थालिन् । सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो विवाह समारोहको तस्विर शेयर गर्नुका साथै क्रिस्टी नामकी एक महिलाले #MarryYourMomsEx नामक भिडियो पनि सेयर गरेकी छिन्, जसले मानिसहरु छक्क परेका छन् ।

उनले खुलेआम आफ्नो यो अनौठो सम्बन्ध बताएकी छिन् । क्रिस्टीले सामाजिक सञ्जालमा शेयर गरेको तस्विर निकै भाइरल भइरहेको छ, जसमा उनी आफ्नो सौतेनी बुवा वा पूर्व पतिलाई चुम्बन गरिरहेको देखिएकी छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्