बुधबार , जेठ १७, २०८०

सुरक्षालाई दुव्र्य;वहार गर्ने मामाको छोरा प,क्राउ

चैत्र ६, २०७९ सोमबार 338

पोखरा। फुपूको छोरीलाई यौन दु,र्व्यवहार गरेको आ,रोपमा पोखराका एक किशोर प,क्राउ परेका छन्। १४ वर्षीया बालिकाका परिवारको जाहेरीपछि बाल यौन दु,र्व्यवहारको आ,रोपमा किशोर प,क्राउ परेका हुन्।

किशोरीले आफूमाथि मामाको छोराबाट यौ,न दु,र्व्य,वहार भएको भन्दै दुई दिनअघि टिकटकमार्फत घ,टना सार्वजनिक गरेकी थिइन्। आइतवार प,क्राउ परेका किशोरलाई कास्की जिल्ला अदालतबाट म्याद थप गरी बाल निगरानी कक्षमा राखिएको छ।

किशोरीले टिकटकमार्फत आफू मामाको घरमा गएर बस्दा मामाको छोराले पटकपटक यौन दुर्व्यवहार गरेको जनाएकी थिइन्। उनका अनुसार मामा माइजुलाई भन्दा उल्टै गाली गरेको र मामाको छोराले आफूलाई ज्यान मा,र्ने ध,समेत दिएका थिए। जसका कारण आफुले नाडी काटनु परेकाे तथार आ,त्महत्याको सोचसमेत आएको उनले टिकटकमार्फत सार्वजनिक गरेकी थिइन्।

टिकटकमार्पफत सो घटना सार्बजनिक भएपछि किशोरीको परिवारको जाहेरीको आधारमा किशोरलाई प,क्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता डीएसपी श्रवणकुमार विकले जानकारी दिए। उनका अनुसार अदालतबाट म्याद थप भएका किशोर माथी अनुसन्धान कार्य अगाडि बढाएईएको छ।

दुबै किशोर भएकाले प्रहरीले औपचारिक रुपमा भने नाम भने सार्वजनिक गरेको छैन।

प्रतिकृया दिनुहोस्