बुधबार , जेठ १७, २०८०

फेरि शर्मिलाले धमलाको घरमा आफुँहरुले खिचेका प्राइभेट फोटोहरु देखाइन, लिभिङ टुगेदरमा खुलासा (भिडियो सहित)

चैत्र १, २०७९ बुधबार 1534

पछिल्लो समया आफुलाइ सामाजीक संजालमा आफुलाई अभियन्ता बताउने शर्मिला वाइबाले विष सेवन गरेको घटना सामाजिक संजाल जतातै फैलियो। उनलाई सामाजिक संजालबाट विभिन्न दवाब आएपछि उनले यो कदम चलाएको बताएकी थिइन्। त्यसपछि उनको उपचार वीर अस्पतालमा भएको थियो र ५ दिनपछि उनी दिसचार्ज भएर सकुसल घर फर्किएकी थिइन्।

उनले आफु ऋषि धमला संग प्रेम सम्बन्धमा रहेको कुरा फेरी बताएकी छिन। यसअघि उनले माफी मागेपनि उनलाई दवाब आएको कारणले मात्र माफी मागेको बताएकी छिन। अहिले फेरी उनले यो कुरा सत्य भएको दावी गरेकी छिन। उनलाई पत्रकार सन्तोष देउजाको घरमा बोलाएर ऋषि धमला र सन्तोष देउजाले माफी माग्न लगाएको बताएकी छिन।

पत्रकार ऋषि धमलालाइ उनले पहिलोपटक रिपोर्टस क्लबमा भेटाएको बताएकी छिन। त्यतिबेला उनी मात्र १७ वर्षको रहेको बताएकी छिन। त्यसबेला ऋषि धमलाले उनको नम्बर लागेको र जागिर लगाइदिने आस्वासन दिएको बताएकी छिन। त्यसपछी उनीहरु ऋषि धमलाको घरमा लिभिङ्ग टुगेदर बसेको दावी समेत उनले गरिन।

उनीसंग ऋषि धमलाको बिभिन्न आपत्तिजनक फोटो समेत रहको बताएकी छिन। र सोही फोटो उनले स्टार मिडिया युटुब च्यानलमा मार्फत देखाएकी छिन। अब हेरौ उक्त भिडियो सामग्री :

प्रतिकृया दिनुहोस्