बिहिबार , जेठ २५, २०८०

शिल्पा शेट्टीलाई विवादित बनाएका प्रमुख यी ५ घट’ना

फागुण २७, २०७९ शनिबार 274

यो पहिलो पटक होइन जब शिल्पा शेट्टी चर्चामा आएकी हुन् । उनी कहिले आफै त कहिले श्रीमानका कारण चर्चामा आउँछिन् । अहिले उनका पति राज कुन्द्राका कारण शिल्पा चर्चामा छन् ।

उनका पतिलाई अ श्लि ल फिल्म निर्माण गरेर सोसल मिडियामा राखेको अभि’योगमा अनुस’न्धानका क्रममा छन् । शिल्पा यसभन्दा पहिले पनि धेरै विवादमा परेकी छन् ।कहिले उनी आफ्ना तस्बिरका कारण वि’वादित हुन्छिन् भने कहिले कुनै घट’नाले ।

रिचर्ड गेरेसंगको चुम्मन

२००७ मा, शिल्पा शेट्टी चर्चाको विषय बनिन् जब रिचर्ड गेरेले एक कार्यक्रमको दौरान अभि’नेत्रीलाई चुम्म’न गरे। यो ए ड् सको बारेमा सचेतना फैलाउने कार्यक्रम थियो। यस विवादपछि शिल्पा शेट्टीको देश’भरि कडा वि’रोध गरियो। शिल्पाले यसमा खास महत्व दिइनन्।

बो:ल्ड फोटोशूटले स’मस्या बनायो

२००६ मा शिल्पा शेट्टीको बिरू’द्ध गैर-जमानती वा’रन्ट जारी गरियो। यो वारन्ट मदुरै अदा’लतले बोल्ड फोटोका कारण गरेको थियो । शिल्पाले यो फोटो शू ट एक पत्रिकाका लागि गरेकी थिइन् ती दिन’हरूमा शिल्पा’को विवाह भएको थिएन।

जब एक बाबाले चुम्म’न गरे

यो २००९ मा हो, जब शिल्पा शेट्टी सखीगोपाल मन्दिर गइन्। एक साधुले उनको गालामा चु’म्मन गरे र यो फोटो सोशल मीडियामा निकै छायो । यसको जवाफमा शिल्पाले एउटा बुवाले आफ्नो छोरीको गालामा चुम्म’न गर्नु कुनै ठुलो कुरा नभएको भन्दै प्रति’कृया दिएकी थिइन् । तपाईलाई पनि आफ्नो बुवाले कहिल्यै चु’म्मन गर्नुभएन ? भन्दै प्रश्न राखेकी थिइन् ।

आईपीएल सट्टेवाजी लगाएको आरो’प

जब राज कुन्द्रा र शिल्पा शेट्टीको टीम राज’स्थान रोयल्सले आईपीएल खेल्न सुरु गरे, राज कुन्द्रालाई म्याच फि’क्सिंगको आ’रोप लगाइएको थियो। राज आफ्नो टीम मा सट्टे’बाजी गर्ने सात सट्टेबाजहरु संग स’म्पर्क मा थिए। यस समयमा शिल्पा शेट्टी चर्चाको बिषय बनेकी थिइन्।

राजकी पहिलो पत्नीले पनि लगाइन् ग’म्भिर आरो’प

राजकी पहिलो पत्नी कविता विश्वास गर्छिन् कि शिल्पा शेट्टी उनको र राजको सम्ब’न्ध बिच्छे’दको पछाडि एक मात्र कारण हुन्। उनले आफ्नो सम्ब’न्धविच्छे’दको बेलामा बारम्बार यसो भनेकी थिइन् । शिल्पाको कारण हाम्रो सम्ब’न्ध विग्रि’एको हो । राजको पहिलो श्रीमती’सँग सम्बन्ध विच्छेद पछि उनले शिल्पा शेट्टी’सँग विवाह गरेका हुन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्