आइतबार , जेठ २१, २०८०

अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएपछि राम्रोसँग हिडेर घर पुगिन शर्मिला, मेडिकल रिपोर्ट पनि देखाईन (भिडियो सहित)

फागुण २३, २०७९ मंगलबार 271

सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनेकी शर्मिला वाइबा हस्पिटलबाट डिसचार्ज भएकी छिन । बिहीबार विष सेवन गरेर वीर अस्पताल भर्ना भएको खबर बाहिरिएपछि सामाजिक सञ्जाल तातिरहेको थियो । शर्मिलाले विष नै सेवन गरेर आत्महत्याको प्रयास गरेको भनिए पनि अस्पतालले भने त्यो पुष्टि गरेको थिएन ।

अस्पताल स्रोतका अनुसार शर्मिला विषय सेवन गरिएको भन्ने घटना शंकास्पद देखिएको भनेको थियो । राति करिब १ बजेतिर विष सेवन गरेकी शर्मिलालाई उपचारका लागि वीर पुर्याइएको भनिएको थियो । अस्पताल भर्ना गरिएको केही समयपछि शर्मिलाको रगतमा विषको मात्रा कति प्रतिशत छ भन्ने परीक्षण पनि गरियो तर,

परीक्षणमा रगतमा विषको मात्रा केही नदेखिएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको थियो । अस्पताल स्रोतले भनेको थियो, कहिलेकाहीँ विषको असर ढिला पनि देखिन्छ र अहिल्यै निष्कर्षमा पुग्नु छिटो हुन्छ । तैपनि शर्मिलाले विष सेवन गरेको हो या होईन अस्पतालले पुष्टि भने गरेको थिएन ।

अभिनेता पल शाहलाई स्वागत गर्न त्रिभुवन विमानस्थल पुगेकी शर्मिलालाई गायक राजेशपायल राईले पत्रकार ऋषि धमालसँग नाम जोडेर प्रश्न गरेपछि उनी चिढिँदै आएकी थिइन् । त्यलगत्तै शर्मिलाले विष सेवन गरेपछि त्यहिँ कारण त होइन शर्मिलाले विष सेवन गरेको भनेर बजारमा प्रश्न चलेको थियो । अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएपछि यसो भन्छिन शर्मिला वाइबा । भिडियो हेर्न यहाँ जानुहोस।https://m.youtube.com/watch?v=y3aM0qXUIng&feature=youtu.be

प्रतिकृया दिनुहोस्