सोमबार , चैत्र १३, २०७९

सेल्फी सुपरफ्लप भएपछि अक्षयकुमार तनावमा

फागुण १३, २०७९ शनिबार 198

सेल्फी सुपरफ्लप भएपछि अक्षयकुमार तनावमा
मुम्बई । अक्षय कुमार र इमरान हाश्मी स्टारर फिल्म ‘सेल्फी’ शुक्रवारबाट हलमा रिलिज भएको छ ।

अक्षय जस्ता स्टारको फिल्मबाट सम्मानजनक कलेक्सनको अपेक्षा गरिएको थियो तर ‘सेल्फी’ यी सबै अपेक्षाहरू भन्दा धेरै कम कलेक्सन गरेर सबैलाई निराशा बनाई दिएको छ ।

‘गुड न्युज’ र ‘जुग्जुग जियो’ जस्ता फिल्म बनाएका राज मेहताले ‘सेल्फी’ को निर्देशन गरेका छन् । फिल्ममा अक्षयसँगै इमरान हाश्मी पनि छन् । दुई ठुला नाम भए पनि फिल्मले यति हलुका सुरुवात गर्दछ भन्ने कसैले सोचेको पनि थिएन । बक्स अफिस रिपोर्टका अनुसार ‘सेल्फी’ले शुक्रवार मात्रै २.५ करोड कमाएको छ ।

अक्षयको करियरको सबैभन्दा खराब फ्लप मध्ये एक, ८१० तस्बिरले ले २००९ मा २ करोड भन्दा कम ओपनिङ गरेको थियो। यसपछि अक्षयको कुनै पनि फिल्मले यस्तो खराब सुरुवात गरेको थिएन । त्यसपछि सेल्फी रहन पुगेको भारतीय सञ्चार माध्यमहरूले जनाएका छन् ।

यतिखेर अक्षयकुमार तनावमा रहेका छन् ।

अक्षयका लागि सन् २०२२ भन्दा अघि सन् १९९८ खराब वर्ष थियो, जब उनको सो वर्ष रिलिज तीन फिल्म फ्लप भए । डिसेम्बर, १९९७ मा रिलिज फिल्म ‘आरजु’बाट अक्षयको फिल्म फ्लप हुने सिलसिला सुरु भएको थियो ।

जुन डिसेम्बर, १९९९ सम्म चल्यो । यो समय उनका लागि निकै समस्याग्रस्त समय थियो । यस्तै शैली उनले सन् २०२२ मा भोगे । सन् २०२२ मा उनी अभिनीत ‘बच्चन पाण्डे’, ‘सम्राट पृथ्वीराज’, ‘रक्षा बन्धन’, ‘कठपुतली’ र ‘राम सेतु’ फ्लप भए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्