आइतबार , जेठ २१, २०८०

टिकटकमा भाइरल १६ बर्षिय सुप्रभा अधिकारीको घरमा पुग्दा यस्तो देखियो (भिडियो सहित)

फागुण १०, २०७९ बुधबार 252

बनेपा ।

टिकटकप्रति प्रयोगकर्ताको आकर्षण दिनप्रति बढ्दो छ। छोटो भिडिओ शेयर गर्ने प्लेटफर्मका रूपमा परिचित टिकटक सन् २०२३ सम्ममा धेरै डाउनलोड हुने मोबाइल एपसमेत हो । यतिमात्रै होइन गुगल र फेसबुकलाई पछि पार्दै धेरै हेरिने वेबसाइटमा समेत टिकटक उक्लिन सफल भएको छ ।

विशेषगरी कोभिड महामारी सुरु भएपछि टिकटक क्रेज हात्तै बढेको हो । केही देशमा यो एप प्रतिबन्धित छ तैपनि विश्वभरकै लोकप्रिय एपको सूचीमा टिकटक आफूलाई उभ्याउन सफल भएको छ यो एपमा प्रायः सबै उमेरका प्रयोगकर्ताको उपस्थिति देख्न सकिन्छ ।

टिकटकमा भाइरल हुनु सामान्य कुरा जस्तो नै भइसक्यो । कहिलेकाहिँ केही राम्रा भिडिओहरु भाइरल भइरहेका हुन्छन् भने कहिलेकाहिँ केही सामग्री नै नभएको भिडिओ पनि भाइरल भइरहेका हुन्छन् । टिकटकको बारेमा सबै भन्दा राम्रो कुरा भनेको नै कुनै पनि भिडिओ भाइरल हुनसक्छ ।

अधिकांश किशोर किशोरीहरूले रमाइलो नृत्यका भिडिओहरू खोज्दा अन्य अधिकांश मानिसहरूले सबै प्रकारका सामग्रीहरू हेर्न पनि टिकटक प्रयोग गरिरहेका हुन्छन् । पछिल्लो समय टिकटक र सामाजिक सन्जालको क्रेज एकदम बढदो दुरत गतिमा बढिरहेको देखिन्छ या भनी जो कोहीले पनि अहिले टिकटका चलाउदिन भन्यो भने मानिसहरु अचम्म परेर हेर्छन भन्दा फरक नपर्ला ।

कसैले यसको सही सदुपयोग गरेर करियर समेत बनाएका छन भने कसैले यसको दुरुपयोग गरेर छाडा भिडीयो बनाउने पनि गरेका छन तर आज हामी बनेपाकी एउटा यस्ता युवतीको बारेमा कुरा गर्दछौ जस्को उमेर अहिले जम्मा १६ वर्ष पुगेको छ तर उनको डान्सले भने नेपाल हल्लाएको छ ।

दिदीहरुबाट प्रेरित भएर टिकटक बनाउन थालेकी यि हुन सुप्रभा अधिकारी जो अहिले टिकटकमा सर्वत्र भाइरल छिन। उनको आफ्नो भिडियोमा डान्समा उनले देखाउने इनर्जीले गर्दा सबै माझ चिनिएकी छिन र रुचाइरहेका पनि छन उनलाई हेरौ उनको चकित पार्ने कला ।

प्रतिकृया दिनुहोस्