शनिबार , चैत्र ११, २०७९

मलाई जलन बनाउन एलिजाले ऋषि धमलासंग दिनहुँ फोटो हाल्छिन- शर्मिला वाइबा (भिडियो सहित)

फागुण ५, २०७९ शुक्रबार 178

पछिल्लो समय सामाजिक अभियानता शर्मिला वाइबा र ऋषि धमलाको विषयले सामाजिक संजाल तातिएको छ। यस विशेषलाई राष्ट्रीय मिडियाले त्यति चासो नदेखाएपछि विभिन्न युटुबर अनलाइन मिडियाहरूले प्रमुख समाचार बनाएर नै हाल्ने गरेका छन। शर्मिला वाइबाले केही समय अगाडी एउटा युटुब अन्तरवर्तामा गम्भीर कुराको खुलासा गरेकी थिइन ।

उनले आफू विगत ११ वर्ष अघिदेखि चर्चित पत्रकार ऋषि धमला संग प्रेम सम्बन्ध रहेको कुराको खुलासा गरेकी थिइन। यस विषयमा ऋषि धमला बोल्न चाहेनन ।

पुन्य गौतमले फोनमा कुराकानी गर्दा ऋषि धमलाले यस विषयमा आफू नबोल्ने बताएका थिए र वास्तविक कुरा बुझ्नको लागि पुन्य गौतमलाई प्राइम टेलिभिजनको कार्यलयमा भेट्न बोलाएका थिए ।

यसको भोलिपल्ट शर्मा वाइबाले आफुले गल्ती गरेको र यसको लागि माफी समेत मागेकी थिइन । तर धेरै मानिसहरुले उनलाई ऋषि धमलाले पैसामा किनेको समेत बताएका थिए । तर वाइबाले आफू त्यसमा नबिकेको जिकिर गरेकी थिइन । शर्मिलाले ऋषि धमलालाई प्राइम टेलिभिजन बनाउदा आफ्नो जग्गा बेचेर ३० लाख सहयोग गरेको समेत बताएकी छिन ।

त्यतिमात्र हैन उनले फेरि घुमाउरो शैलीमा ऋषि ऋषि धमला संग आफ्नो प्रेम सम्बन्ध रहेको समेत कुरा गरेकी छिन । उनले भनेकी छिन एलिजाले पहिले कहिल्यैपनि त्यसरी ऋषि धमला संग दिनहुजसो फोटो हाल्दिन थिइन तर अहिले मलाई जलन बनाउन एलिजाले ऋषि धमला सग दिनहुँ फोटो हाल्छिन” । अब हेर्नुस शर्मिला वाइबासंग लिएको अन्तरवर्ता ।

प्रतिकृया दिनुहोस्