बिहिबार , जेठ २५, २०८०

पैसा कमाएर घर परिवारलाई सुखसँग पाल्ने सपना बोकेर रोमानिया गएका युवकको मृत्यु

मंग्सिर ११, २०७९ आइतबार 900

म्याग्दी – ३ महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका लागि रोमानियामा गएका एक नेपालीको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिका–६ रायखोरका ३३ वर्षीय देवेन्द्र पुन रहेका छन्

उनी पैसा कमाएर घर परिवारलाई सुखसँग पाल्ने सपना बोकेर ३ महिनाअघि मात्र रोमानिया पुगेका थिए । उनको टिमिसोरा शहरको भिजेजदियानजिक बानट मेलन एग्रिकल्चर कम्पनीमा काम गर्ने क्रममा मेसिनमा च्यापिएर मृत्यु भएको बताइएको छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

पुनको दिउँसो करिब ३ बजे आलु टिप्ने क्रममा मेसिनको बेल्टमा च्यापिँदा ज्यान गएको जनाइएको छ। उनको मृत्यु पछि उनको परिवार गहिरो शोकमा डुबेको छ

उनका बुवाआमा, दाजुहरू, पत्नी र एउटा ६ महिने शिशुसहित दुई छोरा छन्।पुनको शव नेपाल ल्याउन पहल भइरहेको रघुगंगा गाउँपालिका–६ का वडाध्यक्ष मनकुमार शेरपुञ्जाले बताए।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

प्रतिकृया दिनुहोस्