शनिबार , जेठ २७, २०८०

कम्मरमा लगाउने जिन्स पाइन्ट घाँटी तिर बेरेर अनौठो फेसन देखाईन् उर्फी जाबेदले , फोटो भयो भाइरल

माघ १८, २०७९ बुधबार 373

उर्फी भनेको उर्फी नै हो । उनको फेशनको अगाडी कसैको केहि सिप चल्दैन । उर्फी फेसनको बारेमा पागल छिन् र उनले यसलाई हरेक पटक सही साबित गर्छिन्। धेरै पटक अनौठो फेसन गरिसकेकी उर्फीले यसपटक के गरिन् होला भन्ने बारे तपाईले थाहा पाउनु भयो भने छक्कै पर्नुहुन्छ ।

उर्फीले खुट्टातिर लगाउनु पर्ने जीन्सको पाइन्ट घाँटी तिर झुण्ड्याएर अनौठो फेसन देखाएकी छिन् । उर्फीमा आपतकालीन अवस्था थियो र लगाउनको लागि केही भेटिएन, त्यसैले हसिनाको दिमाग जल्यो र त्यसपछि यो अनौठो पोशाकको आविष्कार भयो, जसलाई देखेर मानिसहरूको मुख खुल्यो। उर्फी जावेदलाई केहि अनौठो लगाउन मात्र थाहा छ, तर पछिल्ला दुई पटक उनको फेसन मानिसहरूको टाउकोमा छ।

पछिल्लो पटक छातीमा कुल्फी बोकेर घुमिरहेकी थिइन्, यसपटक उनले यो उपलब्धि हासिल गरेकी छिन् । सधैं झैं यो लुक हेरेपछि पनि मानिसहरूले हास्यास्पद टिप्पणी गर्नबाट आफूलाई रोक्न सकेनन्। कतिपयले उनलाई मायाले पागल भने भने कतिपयले मानसिक अस्पताल जाने सल्लाह दिए । कतिपयले बोल्ने शब्द पाउन सकेनन् ।

उर्फीको यो शैलीले उनलाई विश्व प्रसिद्ध बनाइरहेको छ। जहाँ मानिसहरूले उनलाई गुगलमा धेरै खोजिरहेका छन्, त्यहाँ धेरै पटक बलिउड अभिनेत्रीहरूले पनि उनको नक्कल गरेको देखिएको छ। अर्थात् तपाई जे भन्नुहुन्छ।।। उर्फीमा केहि छ जुन राम्रो वा नराम्रो छ तर छलफल कहिल्यै समाप्त हुँदैन।

प्रतिकृया दिनुहोस्