सोमबार , चैत्र १३, २०७९

गायक हेमन्त शर्मा भन्छन् : आयोजक भाइले धन्न त्यही जहाजको टिकट काटिदिएनछन्

माघ १, २०७९ आइतबार 453

पोखरामा आइतबार बिहान दु,र्घटना भएको भएको यती एअरलाइन्सभन्दा संयोगबस आफू अघिल्लो विमानमा परेको गायक हेमन्त शर्माले बताएका छन्। उनले बिहानै बागलुङ जिल्लामा हुने महोत्सवमा जाने तरखरमा रहेको भन्दै फेसबुकमा स्टाटस लेखेका थिए। त्यही पोस्टको आधारमा हेमन्तलाई स्वेदश तथा विदेशबाट आफन्त तथा शुभचिन्तकले कल र म्यासेज गरिरहेको बताएका छन्।

उनी काठमाडौंबाट पोखरा उडेको १ घण्टापछि विमान दु,र्घटना भएको थियो।
उनले लेखेका छन्, ‘धन्न आयोजक प्रशान्त भाइले टिकट केहि पछिको गरिदिएनछन्। आज म काठमाडौँबाट पोखरा उडेको करिब १ घण्टा पछि काठमाडौंबाट पोखराको लागि उडेको जहाज़ नराम्ररी दु,र्घटना ग्रस्त भएछ। सँगै वेटिङमा रहनुहुने देखादेख भएकै कत्ति यात्रु पक्कै पर्नुभयौ। साह्रै दु:ख लाग्यो। सम्पूर्ण मृ,तकप्रति हार्दिक श्रद्धाञ्जलि व्यक्त गर्दछु…।’

दु,र्घटना भएको यती एयरलाइन्सको एटीआर– ७२ विमानमा चालक दलका ४ जना सदस्य र ६८ जना यात्रुहरु सवार रहेका छन् । ३७ जना पुरुष, २५ जना महिला, ३ जना बच्चा र ३ जना शिशु रहेका छन् । जसमा ५३ जना नेपाली, ५ जना भारतीय ४ जना रसियन, २ जना कोरियन, १ जना अर्जेटेनि, १ जना अस्ट्रेलियन, १ जना आइरिस र १ जना फ्रान्सेली नागरिक रहेका छन् ।

विमान अन्तिम

प्रतिकृया दिनुहोस्