बिहिबार , जेठ २५, २०८०

पाथिभारा माताले सबैको कल्याण गरुँन ! २९ पुस २०७९ शुक्रबारको राशिफल, पढ्नुहोस् दैनिक राशिफल

पुष २९, २०७९ शुक्रबार 409

मेष

मेष राशिका व्यक्तिहरूले कार्यस्थलमा प्रतिद्वन्द्वीहरूबाट सजग रहनुपर्दछ किनकि उनीहरूले तपाईंको प्रतिष्ठा खोस्न वा बिगार्ने प्रयास गर्न सक्छन्। ऋणमा फसेको रकम व्यवसायीलाई प्राप्त हुने सम्भावना छ, डुबेको रकम प्राप्त गरी आर्थिक लाभ मिल्नेछ, जसले गर्दा थप व्यवसायिक योजना बनाउन सकिनेछ । विद्यार्थीहरूले पढाइमा मात्र होइन अन्य समसामयिक विषयहरूमा पनि पकड पाउन सक्नेछन्।परिवारको भविष्यको योजना बनाउने उद्देश्यका लागि, सम्पत्ती खरिद गर्ने प्रबल सम्भावना छ। आज स्वास्थ्य सामान्य रहने भएकाले चिन्ता लिनु पर्दैन।

वृष

वृष: रोजगारी पेशा भएका व्यक्तिको जागिरमा स्थानान्तरणको अवसर मिल्नेछ। व्यवसायीहरुको लागि आजको दिन सामान्य छ, आज न लाभ न घाटाको स्थितिमा रहनेछ । प्रेम जीवन भएका मायालु जोडीहरू बीच निकटता र विश्वास बढ्नेछ, जसले गर्दा उनीहरूले भविष्यको जीवनको लागि योजना बनाउन सक्छन्। पारिवारिक द्वन्द्वले नकारात्मकता बढाउन सक्छ, त्यसैले द्वन्द्वको स्थितिलाई सकेसम्म टाढा राख्नुहोस् र वार्ताबाट समस्या समाधान गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।

मिथुन

मिथुन राशिका व्यक्तिले कामको खोजीमा रहेका व्यक्ति विशेषबाट ठगीको सम्भावना रहेकोले ठगीबाट सजग रहनुहोला । व्यापार, नाफा नोक्सान यी सबै चलिरहन्छ, त्यसैले सबै परिस्थितिलाई धैर्यताका साथ सम्हाल्नुहोस्। समय अनुकूल हुँदा अपेक्षित लाभ पक्कै मिल्नेछ। युवाले आफ्नो प्रेमी साथीलाई विवाहको प्रस्ताव गर्न सक्नेछन्, यो प्रस्तावले सम्बन्धलाई गठबन्धनमा परिणत पनि गर्न सक्छ । प्रतिकूल परिस्थितिमा दाजुभाइ दिदीबहिनीको साथ मिल्यो भने परिस्थितिसँग लड्ने साहस मिल्नेछ ।

कर्कट

कर्कट राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो उल्लू सीधा गर्न कसैलाई अनावश्यक आरोप लगाउनु हुँदैन। व्यापारीले ग्राहकको आवतजावतमा ख्याल राख्नुपर्छ किनभने ग्राहकको भेषमा चोर पसेर ठुलो नोक्सानी बेहोर्नु पर्ने हुन्छ । युवाले दिनको शुरुवात देवताको पूजा गरेर, नियम पालना गरी बिहान सबेरै उठेर योग गर्नुपर्छ । पैतृक सम्पत्तिको कारणले परिवारका सदस्यहरूसँग विवाद र आपसी मेलमिलापको कमी हुनेछ।

सिंह

यस राशिका व्यक्तिहरुको काममा उर्जा स्तर उच्च रहनेछ, जसका कारण उनीहरुले आफ्नो काम उत्साहका साथ गरिरहनेछन् । व्यापारीहरूले गल्तीले पनि कुनै पनि कर्मचारी र मातहतको अनादर गर्नु हुँदैन। तिनीहरूलाई सम्मान गर्नुहोस् तिनीहरूले तपाईंलाई लाभ तिर लैजानेछन्। युवाहरूले आफ्नो स्वभावमा शिष्टाचार अपनाउनुपर्छ, यसो गर्दा मात्र जनताले मन पराउँछन्। आफ्ना छोराछोरीको व्यवहारमा ख्याल राख्नुहोस्, साथसाथै उनीहरूको संगतमा ध्यान दिनुहोस्, नत्र तिनीहरू बिग्रन धेरै समय लाग्दैन।

कन्या

कन्या राशिका व्यक्तिहरूले उच्च अधिकारीहरूसँग तालमेल राख्नुपर्छ, उनीहरूसँग राम्रो सम्पर्कले तपाईंको कठिनाइहरू कम गर्न मद्दत गर्नेछ। व्यापारी खाता सफा र सफा राख्नुहोस्, साथै कुनै पनि प्रकारको अनैतिक काम गर्नबाट जोगिनुहोस् किनभने ठगीको मामलामा कानुनी कारबाही पनि हुन सक्छ। आजको दिन, पुरानो साथी तपाईसँग आर्थिक सहयोगको लागि आउन सक्छ, तपाईले उसलाई धेरै समस्याको कारण मद्दत गर्नु पर्न सक्छ।

तुला

तुला राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो काममा गल्ती गर्ने ठाउँ छोड्नु हुँदैन। काममा त्रुटि भेटिएमा भीडभाडमा हाकिमले तपाईंलाई लाजमर्दो पार्न सक्छ, त्यसैले सावधानीपूर्वक काम गर्नुहोस्। सरकारी अधिकारीहरू जुनसुकै बेला अनुसन्धानका लागि आउन सक्ने भएकाले व्यापारीहरूले सरकारी काममा लापरवाही नगर्नुहोला। युवाहरूले आफ्नो वरपर भइरहेका गतिविधिबाट पाठ सिक्नुपर्छ र त्यही गल्ती फेरि नदोहोरियोस् भनेर ख्याल गर्नुपर्छ। यदि तपाई बजार जाँदै हुनुहुन्छ भने अत्यधिक खरिद नगर्नुहोस्, अन्यथा यो खरिदले तपाईको बजेट बिगार्न सक्छ।

वृश्चिक

वृश्चिक राशिका व्यक्तिहरूले आफ्ना सहकर्मीहरूलाई विश्वास गर्न सक्छन् र कामको जिम्मेवारी थप गर्न सक्छन्। यदि व्यापारीहरू लामो समयदेखि ऋणको लागि भटकिरहेका थिए भने, आज उनीहरूलाई ऋणको बारेमा केही खुसीको खबर प्राप्त हुन सक्छ। प्रेम जीवनमा अलिकति ध्यान दिनु आवश्यक छ, अन्यथा ग्रहहरूले प्रेमले भरिएको मन तोड्न सक्छ। आज परिवारमा आफ्ना बच्चाहरूको लागि समय निकाल्नुहोस् र उनीहरूसँग अन्तरक्रिया गर्नुहोस् ताकि कुनै कम्युनिकेशन ग्याप नहोस्, यो ध्यानमा राख्नुपर्छ। अनावश्यक चिन्ता नगर्नुहोस्, स्वास्थ्य पूर्णतया सामान्य रहनेछ।

धनु

धनु राशिका व्यक्तिहरुको आज भाग्यले साथ दिनेछ, जसका कारण ठूला व्यक्तिहरुको सम्पर्कमा रहनेछ । व्यापारको क्षेत्रमा केही समस्या आउने भएकाले कुनै पनि ठूला निर्णय नगर्नुहोस्। रमाइलो र रमाइलोका कारण विद्यार्थीको अवस्था कमजोर हुन सक्छ, जसका कारण नतिजा पनि बिग्रने सम्भावना रहन्छ । अनावश्यक खर्च एकपछि अर्को हुने भएकाले आर्थिक सन्तुलन कायम राख्नुपर्नेछ ।

मकर

मकर राशिका व्यक्तिहरूले कार्यस्थलमा जिम्मेवारी बाँड्दा अन्य व्यक्तिहरूलाई अगाडि बढ्ने अवसर दिनेछन्। विदेशी माध्यमबाट व्यापार गर्ने अवसर आएमा त्यसलाई तुरुन्त कब्जा गर्नुपर्छ किनभने त्यस्तो अवसर बारम्बार आउँदैन । सपना देखेर मात्रै पुरा हुदैन, पूरा गर्न युवाहरुले मिहिनेत गर्नुपर्छ तब मात्र चाहना पुरा हुन्छ । गलत समयमा, एक छिमेकी अर्को छिमेकीलाई उपयोगी छ, त्यसैले छिमेकीहरूको घेरा राख्नुहोस्।

कुम्भ

कुम्भ राशिका व्यक्तिहरुको टिम वर्कले तपाईलाई विजय दिलाउनेछ। जित्दा टिमलाई धन्यवाद भन्न नबिर्सनुहोस्। नयाँ सम्झौता गर्दा धेरै सम्झौता गर्न व्यापारीहरूलाई दबाब दिन सकिन्छ, यदि सम्झौता मनमा छैन भने, तिनीहरूले रद्द पनि गर्न सक्छन्। युवाहरूले आफ्ना गोप्य कुराहरू सबैसँग साझा गर्नु हुँदैन, अन्यथा तपाईं मजाक बन्न सक्नुहुन्छ। पारिवारिक समस्या समाधान हुनाले मनमा प्रशन्नता रहनेछ, साथै विगतका घाउहरु पनि निको हुनेछन् ।

मीन

मीन राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो कुरालाई जनताको अगाडि राख्नको लागि सही तरिका अपनाउनुपर्छ, सही तरिका प्रयोग गरेर कुरा गर्नुभयो भने तपाईंको कुरा बुझिनेछ र स्वीकार गरिनेछ। यदि तपाई कुनै कम्पनीको मालिक हुनुहुन्छ भने काम भइरहेको अवस्थामा क्रोधमा संयम राख्नुहोला अन्यथा काम बिग्रन सक्छ । युवाहरूले धेरै तनाव लिनबाट जोगिनै पर्छ, आराम र चिसो भएर दिन बिताउने प्रयास गर्नुहोस्। घरका ठूलाको सेवामा अलिकति पनि कमी नआउनुहोस्, सेवा गर्नाले मात्रै समृद्धिको ढोका खुल्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्