सोमबार , चैत्र १३, २०७९

लामो समय पछि नेपाल आइपुगिन् अभिनेत्री जल शाह, के अभिनयमा फर्कलिन् ?

पुष २२, २०७९ शुक्रबार 187

काठमाडौं – कुनै समयकी चर्चित अभिनेत्री जल शाह नेपाल आएकी छन् । कैयौ हिट फिल्ममा काम गरेकी जल शाह अमेरिकाबाट नेपाल आएकी हुन् ।डेढ दशकदेखि अमेरिकामा बसोबास गर्दै आएकी उनी एक महिनामा नेपालमा नै रहने नेपाल बसाइमा घुमघाम गर्ने, लङड्राइभ गर्नेदेखि फिल्म क्षेत्रका साथीभाइलाई भेट्ने योजना उनले बनाएकी छन् ।

यसअघि आउँदा जलले फिल्ममा फर्कन र अभिनेता रमेश उप्रेतीसँग पुनः सहकार्य गर्न आफूलाई इच्छा लागेको बताएकी थिइन् । अब फिल्ममा फकृन के गछिृन त्यो भने हेर्न नै बाँकी रहेको छ ।

अवतार, ईश्वर, शंकर, घुम्टो, ठूल्दाइ, नेपाली बाबु, एक नम्बरको पाखे, नाता रगतको, नेपाल प्यारो छ, बुहारी, आशिर्वाद, बादलपारि, यो मायाको सागर, सन्यास, जे भो राम्रै भो, जस्ता हिट फिल्म दिउकी उनको डेब्यु फिल्म भने श्रीस्वास्थानी रहेको छ । यति बेला मैतिदेवीस्थित घरमा रहेकी उनलाई फिल्मप्रतिको माया र मोहले भने छाडेको छेन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्