बिहिबार , जेठ २५, २०८०

चर्चित लोकदोहोरी गायक मान सिंह खड्कालाई पुत्र लाभ!

पुष २०, २०७९ बुधबार 650

काठमाडौँ

दोहोरी गायक मान सिंह खड्कालाई पुत्र लाभ भएको छ। यो सुन्दर धर्तिमा उहाको पुत्रलाई स्वागत छ। पछिल्लो समयको सांगितिक बजारमा नेपाली लोक गित संगित चर्चा परिचर्चामा रहेको छ समस्त लोक दोहोरी गित सबै दर्शक स्त्रीताको नजरमा लोकप्रिय भन्दै गएका छन् ।

कति गितहरुले त करोड क्लद प्रवेश गरिसकेका छन् त कति गर्ने बालामा छन् । यसै सन्दर्भ बजारमा धेरै सर्जकले आफ्नो गित दर्शक स्रोतामा पठाएका र कयौ माया पाएका छन्। लोक तथा दोहोरी क्षेत्रमा पछिल्लो समय एकपछि अर्को गरेर गीतहरु आउनेक्रम बढेको छ ।

मायाप्रेम र बिछोडले भरिएका गीतहरु दैनिकजसो बजारमा आईरहेका छन् । त्यसो त रमाईला नचाउने किसीमका गीतहरुपनि बजारमा आईरहेका छन् तर बढिजसो मायाप्रेमका गीतहरु आउने गर्छन् कारण यस्ता गीतलाई दर्शक श्रोताले रुचाउछन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्