शनिबार , जेठ २७, २०८०

महान फुटबलर पेलेको मृ’त्यु भन्दै आएका समाचारहरु भ्रामक, यस्तो छ अवस्था

पुष १३, २०७९ बुधबार 502

काठमाडौ । अहिले सामजिक संजालमा पेलेको मृत्यु भन्दै विभिन्न समाचारहरु आएका छन जुन सत्य छैन । अन्तरास्ट्रिय मिडियाले पनि कहि कतै मृत्यु भएको समाचारको पुष्टि गरेका छैनन् । त्यसैले नझुक्किनु होला । अस्पतालमा रहेका लेजेन्ड पेलेलाई सिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना ।

कस्तो छ महान फुटबलर पेलेको अवस्था ?

अल्बर्ट आइन्स्टाइन अस्पतालका डाक्टरहरूले कुनै आधिकारिक अद्यावधिक जारी नगरे पनि, पैलेकी छोरी केली नासिमेन्टोले डिसेम्बरको सुरुमा उनका बुबालाई तत्काल कुनै खतरा नरहेको र उनले श्वासप्रश्वासको संक्रमणको उपचार गराउँदै आएको बताएकी थिइन्।

एपीका अनुसार पेलेको स्वास्थ्य बिग्रदै गएको छ र उनको क्यान्सरको उपचार गर्न साओ पाउलोको अल्बर्ट आइन्स्टाइन अस्पतालमा उच्च हेरचाह मा राखिएको छ जुन अहिले उन्नत’ भइसकेको छ। पैलेकी छोरीले बुबाको स्वास्थ्यको बारेमा महत्त्वपूर्ण अपडेट दिन्छन् ।

पेलेकी छोरी केली नासिमेन्टोले अन्तिम पटक डिसेम्बर २२ मा आफ्नो बुबाको स्वास्थ्यको बारेमा पोस्ट राखेकी थिइन् पोस्टमा उनले आफू र परिवारका अन्य सदस्यहरूले क्यान्सर भएको विश्वास गरिएको ब्राजिलियन लिजेन्डलाई सहयोग गर्न अस्पतालमा आफ्नो बसाइ लम्ब्याउने बताइन्। आफ्नो बुबाको स्वास्थ्यको बारेमा अर्को हप्ता अपडेट उपलब्ध गराउने भनी आफ्नो पोस्ट समाप्त गरिन् ।

पेले अहिले अल्बर्ट आइन्स्टाइन अस्पतालमा क्यान्सरको उपचार गराइरहेका भए पनि उनी सामाजिक सञ्जालमा सक्रिय छन् कतारमा विश्वकप चलिरहेको बेला पेलेले ब्राजिलको टोलीलाई हस्पिटलबाट हेरेर बस्ने भनी उत्प्रेरित गर्न धेरै पोष्टहरू राखेका थिए अर्को पोस्टमा उनले अर्जेन्टिनालाई विश्वकप जितेकोमा बधाई समेत दिएका थिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्