सोमबार , माघ २३, २०७९

मेरो ब्वाईफ्रेन्ड अमेरिकामा छ- निकिषा श्रेष्ठ

पुष १३, २०७९ बुधबार 561

निकिषा श्रेष्ठको जीवन साथी अमेरिका रहेको बताएकी छिन् । एक अन्तरबार्तामा तपाई सिंगल होइन मिङ्गल हो भन्ने प्रश्नमा आफ्नो ब्वाई फ्रेन्ड रहेको जबाफ दिएको थियो ।

कहा छ अहिले ? भन्दा अमेरिकामा रहेको निकिषाले खुलासा गरेको छ । नौ महिना देखि अमेरिका मार्केटिंगमा काम गर्दै आएको खुलाए । अहिले सामाजिक संजाल टिकटकमा निकै नै भाइरल भएको छ ।

जीवन साथी टिकटक बाट नै भेट भएको बताउनु भएको छ । निकिषाले टिकटक बाट पैसा कमाएर काठमाडौँमा घर बनाउदै गरेको बताएकी छिन् ।

यो पनि पढ्नुहोस
यदि तपाई प्रधानमन्त्री हुनुभयो भने सबैभन्दा पहिलो राम्रो काम के गर्नुहुन्छ ?यस शीर्षकमा लेख लेखेर हामीलाई पठाउनुहोस उत्कृष्ट लेख र योजना लेख्ने ५ जना लेखकलाई हामी पुरस्कृत गर्नेछौ । आफ्नो लेख हाम्रो आधिकारिक पेजमा पठाउनु होला,आधिकारिक पेजमा पठाइएको लेख मात्र मान्य हुनेछ ।

भने टप १० लेखलाई अर्को शनिबार हाम्रो नयाँ शृंखला शनिबार विशेषमा प्रकाशित गर्नेछौ । नेपालको संविधान-२०७२ बमोजिमको संघीय तथा प्रादेशिक निर्वाचन आउन अब धेरै पर छैन । आगामी निर्वाचनको राजनीतिक शक्ति सन्तुलन, गणितीय समीकरण र परिणाम कस्तो होला ? जनस्तरमा चासो र चर्चा हुन थालिसकेको छ ।

गत निर्वाचनको भन्दा यसपालिको परिदृश्य निकै फरक छ । गत चुनावमा स्थानीय निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेस र नेकपा (माओवादी)को गठबन्धन थियो । एमाले पार्टी एक्लै र एकताबद्ध थियो । नयाँ दलहरूलाई भिन्नै निर्वाचन चिहृन दिइएको थिएन ।

तथापि उपत्यकामा विवेशकील र साझा पार्टीका स्वतन्त्र मेयर उम्मेदवारले उल्लेखनीय मत हासिल गरेका थिए । आम चुनावमा यी दुई पार्टी एक भए । प्रत्यक्षतर्फ जित्न र संघीय थ्रेसहोल्ड काट्न नसके पनि विकेकशील साझाले वागमतीमा प्रादेशिक थ्रेसहोल्ड काटेको थियो ।

अबको संघीय तथा प्रादेशिक निर्वाचनमा आर्थिक घोटालामा नमुछिएको, सामाजिक रूपमा विभेद नगर्ने, असहिष्णुता फैलाउने गतिविधिमा संलग्न नभएको, अशक्त, अपांग, महिला, अशिक्षित, गरिब, बेरोजगारजस्ता पिछडिएका वर्गप्रति सद्भाव, सम्मान, सहानुभूति राख्ने उम्मेदवारलाई प्राथमिकता दिनैपर्छ

प्रतिकृया दिनुहोस्