आइतबार , जेठ २१, २०८०

गलत नम्बर डाएल हुदा फोनबाटै माया बसेर यी जोडीले गरे बिहे (भिडियो सहित)

पुष १२, २०७९ मंगलबार 754

अहिले सर्बाधिक सबैको रोजाईमा पर्ने याप हो टिकटक । कमै मान्छे होलान् जसलाई टिक`टकको बारेमा थाहा नभएको होस । टिकटक बालबालिका, युबायुबती र बृद्ध`बृद्धा सबैले कला प्रस्तुत गर्ने माध्यमबाट प्रद`र्शन गर्ने बढ्दै थालेका छ्न । सुरुमा म्युजिकक लिको नाम`बाट बाहिर निस्केको टिकटक पछि नाम फेरेर टिकटक बनाइएको हो ।

टिकटक एपमा पृष्ठभूमिको आवाजमा ओठ चलाएर १५ सेकेण्ड सम्मको आफ्नो भिडियो बनाएर अपलोड गर्नेहरुको संख्या करोडौं पुगेको छ । पछिल्लो समय यहि टिकटक मान्छेको लागि मनोरञ्जनको साधन मात्र नभएर आयाआर्जनको स्रोत समेत बन्न पुगेको छ । सबैको रहर हुन्छ टिकटकमा भा”इ”रल हुने र समय`समयमा हामी फरकफरक मान्छेहरु टिक`टकमा भा”इ”रल भएको पनि देखिरहेका हुन्छौ।

सामान्यतया टिकटकमा भाइरल हुनको लागि केही नयाँ एवम रोचक गर्नुपर्छ भन्ने कुरा त सबैको दिमागमा खेल्ने नै कुरा हो पछिल्लो समय सामाजिक संजाल सामाजिक संजाल टिकटकमा धेरै नै किसिमका प्रतिभा हरु देख्न सकिन्छ। टिकटकको माध्याम बाट धेरै ले रोजगारि पाएका छन्।

टिकटकबाटै धेरैको लगनगाँठो पनि कसेको सुनिन्छ कतै घरबार बिग्रेको कुरा पनि सुनिन्छ। चाहे जे भए पनि सामाजिक सञ्जालको सहि सदुपयोग गर्ने हो भने यस्ता घटना नहुने जानकार बताउछन्। यस्तै आज हामी यस्तो जोडिलाई देखाउदै छौ जो गलत नम्बर डाएल भएर फोनमै माया बसेर बिहे।श्रीमान भन्छन भाग्यले राम्री श्रीमती भेटिईन। भिडियो हेर्नुहोस्

प्रतिकृया दिनुहोस्